-3

Драгомир Драганов, добре познатият телевизионен водещ, разкри голяма лична драма от последните години. Оказва се, че е преминал през сериозна болест, за която почти никой не е знаел – дори и някои от най-близките му хора не са подозирали.

По информация на „Стандарт“, само малък кръг от хора е бил запознат със състоянието му.

Преди три години на Драганов е поставена диагнозата. Заради здравословния проблем той е наддал значително – покачил е цели 30 килограма вследствие на кортикостероидите, които лекарите са му предписали.

Ето думите му:

„На днешния ден, 6 април, преди 3 години бях избягал от ужаса на пандемията в Бургас при най-близкия си приятел Тони Димитрова. С любовта пак бяхме в криза,но този път не исках да гадая ще си тръгне или ще остане у дома. Бях кълбо от въпроси без отговор, но изобщо не можех да предположа, че буквално след няколко часа ще започне най-странният период в професионалния ми живот.

Че ще преживея състояния, чиято тайна вече съм погребал завинаги. Не знаех, не всичко онова, което се случи за 3 години, ще ме промени толкова, че вече сам не мога да се позная. Е, любовта се задържа още малко, но все пак си тръгна и сега живее много щастливо някъде от другата страна на Околовръстното.

Излекувах се от тежко заболяване, за което знаеха само шепа хора. Кортикостероидите ми помогнаха да придобия “прекрасната“ форма на тялото си, но това отдавна не ме тревожи. Важното е, е вече знам отговорите на въпросите, които си задавах тогава“.

Историята на Драганов показва колко често хората премълчават трудностите си, дори пред най-близките. Това напомня, че понякога зад усмивките в публичното пространство се крият сериозни битки.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

-3
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *