За втори път в България „Ергенът” изпълнява основната си цел – да се зароди реална връзка между участниците. След като във втория сезон Евгени Генчев и Валерия Георгиева се събраха, сега Адриана Велчева събужда интереса на Васил Петев по сходен начин.
Финалът, в който Васил избира Ади, се оказа изненадващ момент за продукцията, а зрителите усетиха промяната още по време на тяхната сърф-среща. В началото Васил целуна Косара Тончева два пъти, но отношенията им се охладиха, когато тя разбра, че първата целувка е била само част от игра.
Въпреки всичко, Косара – известна с умението си да внася напрежение и с острия си език – не се отказа да се бори за Васил, но той вече беше започнал да се дистанцира заради напрежението и липсата на истински разговори между тях.
По слухове сега Косара трудно приема, че Васко е с Адриана. Казва се, че тя се смята за по-добра от Ади и не може да разбере избора на Васил.
Още от самото начало между Васил и Адриана се усети силно привличане – именно тя беше първата, на която той даде роза и я покани да поговорят насаме.
Този случай потвърждава, че динамиката в „Ергенът” често води до неочаквани обрати. Понякога връзките започват още в началото, без да се набиват на очи за зрителите.
В крайна сметка, риалити предавания като „Ергенът” често изненадват с обрати и нови двойки, които се оформят пред камерата.
Личен извод: Изглежда, че във формати като този не винаги е ясно коя връзка ще оцелее, докато не се стигне до самия финал.
0 Comments