0

явен претендент за голямата награда в кулинарното шоу.

Младата жена от Велико Търново бързо спечели симпатиите на публиката и се превърна в тяхна любимка. Въпреки това, нейните фенове останаха разочаровани, тъй като тя напусна състезанието снощи.

Днес Марина гостува в официалния подкаст на предаването, където заедно със Станислав обсъдиха интересни подробности относно нейните бъдещи планове – както в личен, така и в професионален аспект.

С типичния си лек и шеговит стил, Марина разказа, че се надява връзката ѝ с Шкодров да остане толкова щастлива и влюбена и занапред, като специално отбеляза колко много държи на него.

Тя поясни, че според нея най-същественото за една връзка са уважението, лоялността и доверието между двамата партньори.

Макар че отношенията между нея и младия готвач са стабилни, Марина подчерта, че все още е рано за брак и деца.

Това не означава, че би отказала годежен пръстен или предложение за брак – по-скоро го вижда като символична застраховка. Тя допълни, че харесва Троян, откъдето е Шкодров, но ако трябва да избере къде да се установи, предпочита София или Търново.

Марина сподели и за близките си отношения с баща си, който ръководи ресторант в непосредствена близост до историческия хълм Царевец.

По нейните думи, баща ѝ е еталон за успех и тя се стреми един ден да бъде като него – силна и независима жена.

Марина и Шкодров се появиха и в „На кафе“, където разкриха още детайли за своите съвместни планове за бъдещето.

Гледайте епизода с тяхното участие тук:

 

В заключение, както професионалният път на Марина, така и връзката ѝ с Шкодров изглеждат стабилни и изпълнени с възможности за развитие.

Остава да следим как ще се развият нейните проекти и личен живот занапред.

Моето впечатление е, че Марина подхожда балансирано към бъдещето, като не прибързва с решения, а залага на стабилността и личното си израстване.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

0
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *