Днес в студиото гостува Даниела – тя е тази, която получи годежния пръстен от Мартин.
„Много трудно допускам хора до себе си. Празни приказки не обичам. В началото всички се шегувахме, но в момента, в който Мартин започна да ми обръща повече внимание, това се промени.
Опитваха се да ме очернят, всяко нещо, което казвах, беше „грешно““, споделя Даниела. Още от разговора може да чуете във видеото.
Видеото е достъпно тук > https://www.btv.bg/shows/the-bachelor/nadcast/nadkast-s-daniela-haresvam-martin-kato-mazh-no-ima-toksichni-cherti.
Разговорът между Даниела и водещите със сигурност дава по-ясна представа за случващото се между нея и Мартин. Видеото предоставя възможност да се види и нейното мнение.
В крайна сметка, подобни срещи обикновено разкриват повече за взаимоотношенията и настроенията сред участниците.
0 Comments