0

Още от 20-годишна възраст Даниела Рупецова се е ориентирала към компанията на по-заможни мъже. Мартин Николов – Елвиса очевидно не е покрил нейните финансови критерии и затова, след завръщането им в България, тя бързо е сложила точка на връзката им, споделят осведомени източници пред „Уикенд“.

По информация на хора от нейното обкръжение, настоящият приятел на Даниела – за когото намеква и Мартин Елвиса – е ръководител на българския офис на турска банка. Този бизнесмен е женен от дълго време и няма желание да се разделя със съпругата си. Понеже е мюсюлманин, а според религията му разводът не се гледа с добро око, Рупецова няма особени изгледи да стане „първа дама“ в живота му.

Заради това тя заминава за Истанбул веднага след завръщането си от Шри Ланка – само три дни след годежа си с Мартин в риалити формата. „Там е трябвало да се види с официалния си любовник“, твърдят нашите източници.

Известната риалити звезда е с турски произход. Родена е в Чепеларе, Родопите и израства в семейство със скромни доходи, но винаги е търсила начин да излезе от тази среда. Първоначално се казвала Айгюл, а впоследствие сменя името си на Даниела. Освен това е променила и външния си вид – направила е ринопластика, поставила е силиконови импланти, носи дълги екстеншъни, а устните и скулите й са оформени с хиалурон. С времето е усъвършенствала поведението и стила си – облича се елегантно, държи се сдържано и лесно се вписва в нови компании, което й помага да привлича заможни господа, готови да изпълняват желанията й.

Въпреки всичко, по-често попада в ролята на любовница, вместо да бъде официална партньорка. „Външният вид не е от значение за мен. Търся в мъжа други качества“, споделя брюнетката, като основно визира финансовата стабилност.

Има и слухове, че Рупецова е била във връзка със собственика на „Хепи“ – Орлин Попов, но според намека на Мартин Николов – Елвиса в „Надкаст“, той не е настоящият й спонсор. В момента главната подкрепа за чепеларката идва от шефа на турската банка, който покрива разходите за луксозния й живот, екскурзии, козметични процедури и дизайнерски дрехи. Самата Рупецова е споделяла, че той й изпраща над 15 000 евро месечно.

Риалити звездата наскоро посети Малдивите, което породи въпроси как успява да си позволи подобни екзотични пътувания, тъй като не работи. Даниела има публикувана книга, но тиражът й е минимален и не носи значителни доходи.

Сред по-известните бивши на Даниела е Димитър Димитров, който е спонсорирал неуспешния й бизнес с дрехи и е водеща фигура в IT сектора. Именно той е причината за дългогодишните запори по нейните сметки.

Писателката има два запора на обща стойност над 120 000 лева, а фирмата й е с блокирани дялове поради неизплатени задължения. За да избегне принудително погасяване и санкции, преди четири години е регистрирала нова фирма на името на майка си, чрез която продава книгата си.

Историята на Даниела Рупецова ясно показва, че зад лъскавия начин на живот често стоят сложни лични и финансови връзки. Тя умело използва charm и контактите си, за да поддържа избрания от нея стил на живот.

Краят на тази история подчертава как личните избори и контактите могат да са ключови за начина на живот, който човек води.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

0
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *